Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2014 - 2015
Realizační tým :
Polášek Luboš - trenér
Rozpis utkání jaro 2015 :
Kolo | Datum + čas | Domácí | Hosté | Výsledek | |
16. | so 17.3 - 14.30 h. | SK Ronov | Skuteč | 3:1 (1:0) | |
Branky : Svoboda Josef 2, Varga Miloš | |||||
17. | so 14.3 - 14.30 h. | SK Ronov | Vítanov | 1:1 (1:0) | |
Branky : Svoboda Josef | |||||
18. | ne 22.3. - odj. 13 h. | Kameničky | SK Ronov | 4:0 (1:0) | |
19. | so 28.3. - 16.30 h. | SK Ronov | Svídnice | 3:3 (2:2) | |
Branky : Antoš, Svoboda, Spěvák ml. | |||||
20. | ne 5.4. - odj. 14.30 h. | Svratouch | SK Ronov | 3:2 (2:0) | |
Branky : Svoboda Josef 2 | |||||
21. | so 11.4. - 16.30 h. | SK Ronov | Tuněchody | 1:2 (1:0) | |
Branky : Staněk Ondřej | |||||
22. | so 18.4 - odj. 15.30 h. | Rozhovice | SK Ronov | 8:1 (5:0) | |
Branky : Svoboda Josef | |||||
23. | so 25.4. - 17 h. | SK Ronov | Chrast | 4:2 (3:0) | |
Branky : Svoboda 3, Spěvák ml. | |||||
24. | so 2.5. - odj. 15.30 h. | Stolany | SK Ronov | 7:2 (2:2) | |
Branky : Šmíd Ondřej, Žítek Jan | |||||
25. | so 9.5. - 17 h. | SK Ronov | Miřetice | 2:1 (1:0) | |
Branky : Antoš Jiří, Hronek Tomáš | |||||
26. | so 16.5. - odj. 15:45 h. | Prachovice | SK Ronov | 4:2 (0:1) | |
Branky : Hronek Tomáš 2 | |||||
27. | ne 24.5. - odj. 15:15 h. | Zaječice | SK Ronov | 6:2 (3:0) | |
Branky : Spěvák ml., Žítek Jan | |||||
28. | so 30.5 - 17 h. | SK Ronov | Křižanovice | 3:0 (0:0) | |
Branky : Antoš, Varga, Smíd | |||||
29. | so 6.6. - 17 h. | SK Ronov | Holetín | 2:2 (1:0) | |
Branky : Hronek Tomá, Žítek Jan | |||||
30. | so 13.6. - 17 h. | SK Ronov | Krouna | 1:4 (0:2) | |
Branky : Varga Miloš |
Tabulka okresní přebor - konečná | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | SK Stolany | 30 | 26 | 2 | 2 | 117: 37 | 80 | ( 35) | |
2. | SK Tuněchody | 30 | 22 | 4 | 4 | 76: 32 | 70 | ( 25) | |
3. | Junior Skuteč | 30 | 18 | 5 | 7 | 93: 47 | 59 | ( 14) | |
4. | FK Kameničky | 30 | 17 | 3 | 10 | 76: 42 | 54 | ( 9) | |
5. | SK Chrast | 30 | 14 | 5 | 11 | 71: 53 | 47 | ( 2) | |
6. | SK Rozhovice | 30 | 14 | 4 | 12 | 53: 44 | 46 | ( 1) | |
7. | Sokol Holetín | 30 | 14 | 2 | 14 | 76: 80 | 44 | ( -1) | |
8. | SK Svídnice | 30 | 12 | 7 | 11 | 59: 65 | 43 | ( -2) | |
9. | Tatran Miřetice | 30 | 11 | 9 | 10 | 46: 50 | 42 | ( -3) | |
10. | SK Vítanov | 30 | 9 | 7 | 14 | 56: 77 | 34 | (-11) | |
11. | SK Křižanovice | 30 | 10 | 2 | 18 | 64: 83 | 32 | (-13) | |
12. | SK Ronov n. D. | 30 | 9 | 3 | 18 | 56: 93 | 30 | (-15) | |
13. | Sokol Svratouch | 30 | 9 | 3 | 18 | 58: 83 | 30 | (-15) | |
14. | Sokol Krouna | 30 | 8 | 3 | 19 | 44: 85 | 27 | (-18) | |
15. | FC Zaječice | 30 | 8 | 2 | 20 | 49: 72 | 26 | (-19) | |
16. | SK Prachovice | 30 | 7 | 3 | 20 | 43: 94 | 24 | (-21) |
Dospělí A - rozpis podzim 2014
Kolo
|
datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
2. | so 16. 8. - 17 h. |
SK Vítanov - SK Ronov
|
6:1 (2:1) |
3.
|
so 23. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - FK Kameničky | 0:2 (0:1) |
4.
|
ne 31. 8. - 17 h. |
SK Svídnice - SK Ronov
|
4:2 (2:1) |
5.
|
so 6. 9. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Svratouch | 3:0 (2:0) |
6.
|
ne 14. 9.- 17 h. |
SK Tuněchody - SK Ronov
|
5:0 (2:0) |
7.
|
so 20. 9. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - SK Rozhovice |
1:0 (0:0)
|
8.
|
so 27. 9. - 16.30 h. |
SK Chrast - SK Ronov
|
2:1 (1:1) |
9.
|
so 4. 10. - 16 h. | SK Ronov n. D. - SK Stolany | 0:2 (0:1) |
10.
|
ne 12. 10. - 16 h. |
Tatran Miřetice - SK Ronov
|
4:1 (0:1) |
11.
|
so 18. 10. - 15.30 h. | SK Ronov n. D. - SK Prachovice |
2:0 (1:0)
|
12.
|
so 25. 10. - 15.30 h. | SK Ronov n. D. - FC Zaječice |
2:1 (1:1)
|
15.
|
ut 28. 10. - 14.30 h. |
Sokol Krouna - SK Ronov
|
5:4 (1:4) |
13.
|
so 1. 11. - 14 h. |
SK Křižanovice - SK Ronov
|
2:3 (2:1)
|
1.
|
so 8. 11. - 14 h. |
FK Junior Skuteč - SK Ronov
|
6:4 (1:2) |
14.
|
so 15. 11. - 13.30 h. |
Sokol Holetín - SK Ronov
|
6:3 (3:2) |
Poslední dvě utkání sehrány venku, pro špatný terén v Ronově n. D.