Ročník 2019/2020
Dospělí A mužstvo hraje Okresní přebor (okres Chrudim) / Sezona 2018 - 2019
Realizační tým :
Varga Miloš - trenér
Vančura Martin - vedoucí mužstva
Dospělí A - rozpis Jaro 2020 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas |
Domácí - Hosté
|
Výsledek |
14. kolo | ne 22. 3. - 15 h. | H. Městec B - SK Ronov n. D. | |
15. kolo | ne 29. 3. - 15 h. | SK Ronov n. D. - H. Týnec | |
16. kolo | ne 5. 4. - 13.30 h. |
SK Dřenice - SK Ronov n. D.
|
|
17. kolo | so 11. 4. - 15.30 h. | SK Ronov n. D. - SK Chrast | |
18. kolo | ne 19. 4. - 16 h. |
FK Kameničky - SK Ronov n. D.
|
|
19. kolo | so 25. 4. - 16 h. | SK Ronov n. D. - Sokol Holetín | |
20. kolo | so 2. 5. - 16.30 h. |
SK Rváčov - SK Ronov n. D.
|
|
21. kolo | so 9. 10. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - Tatran Miřetice | |
22. kolo | so 16. 5. - 17 h. |
SK Křižanovice - SK Ronov n. D.
|
|
23. kolo | so 23. 5. - 17 h. | SK Chroustovice - SK Ronov n. D. | |
24. kolo | so 30. 5. - 17 h. | SK Ronov n. D. - SK Kočí | |
25. kolo | so 6. 6. - 17 h. | SK Svídnice - SK Ronov n. D. | |
26. kolo | so 13. 6. - 17 h. | SK Ronov n. D. - Sokol Krouna |
.
Dospělí A - rozpis Podzim 2019 / Okresní přebor
Kolo
|
datum, čas |
Domácí - Hosté
|
Výsledek |
1. kolo | ne 11. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - H. Městec B | 0:0 (0:0) |
2. kolo | so 17. 8. - 17 h. | Hrochův Týnec - SK Ronov n. D. | 3:0 (2:0) |
3. kolo | ne 25. 8. - 17 h. | SK Ronov n. D. - SK Dřenice | 3:6 (1:2) |
Btanky : Spěvák Jiří | |||
4. kolo | so 31. 8. - 17 h. |
SK Chrast - SK Ronov n. D.
|
1:1 (1:1) |
Branky : Spěvák Jiří | |||
5. kolo | ne 8. 9. - 17 h. | SK Ronov n. D. - FK Kameničky | 3:1 (1:1) |
Branky : Štěpař, Spěvák Jiří ml. (pen), Hutla | |||
6. kolo | so 14. 9. - 17 h. |
Sokol Holetín - SK Ronov n. D.
|
2:1 (1:0) |
Branky : Spěvák Jiří ml. | |||
7. kolo | ne 22. 9. - 17 h. | SK Ronov n. D. - SK Rváčov | 0:6 (0:3) |
8. kolo | ne 29. 5. - 16.30 h. |
Tatran Miřetice - SK Ronov n. D.
|
5:2 (2:0) |
Branky : Malý Jakub 2 | |||
9. kolo | so 5. 10. - 16.30 h. | SK Ronov n. D. - SK Křižanovice | 2:0 (2:0) |
Branky : Spěvák, Štěpař | |||
10. kolo | so 12. 10. - 16 h. | SK Ronov n. D. - Chroustovice | 3:2 (2:0) |
Branky : Provházka, Samek, Urbánek | |||
11. kol | ne 27. 10. - 14.30 h. | SK Kočí - SK Ronov n. D. | 5:1 (3:0) |
Branky : Spěvák | |||
12. kolo | ne 27. 10. - 14.30 h. | SK Ronov n. D. - SK Svídnice | 4:2 (1:0) |
Branky : Spěvák, Štěpař, Procházka, Urbánek | |||
13. kolo | so 2. 11. - 15.30 h. | SK Kočí - SK Ronov n. D. | 1:1 (0:1) |
Branky : Urbánek Patrik |
.
|
|||
1. |
Rváčov
|
35 | |
2. | H. Týnec | 32 | |
3. | Miřetice | 27 | |
4. | Kočí | 25 | |
5. | Chroustovice | 21 | |
6. | Dřenice | 17 | |
7. | Holetín | 16 | |
8. | Ronov n. D. | 15 | |
9. | Chrast | 14 | |
10. | Kameničky | 14 | |
11. | H. Městec B | 12 | |
12. | Krouna | 10 | |
13. | Křižanovice | 8 | |
14. | Svídnice | 7 |
.
|
|||
Spěvák Jiří
|
9 | ||
Štěpař Filip | 3 | ||
Urbánek Patrik | 3 | ||
Malý Jakub | 2 | ||
Procházka Martin | 2 | ||
Hutla Matěj | 1 | ||
Samek Vladimír | 1 |
.
Dospělí B mužstvo hraje III. třídu (okres Chrudim) / Sezona 2018 - 2019
Realizační tým :
Ondrášek Jiří - trenér
Bombač Jiří - trenér
Dospělí B mužstvo - rozpis Podzim 2019 / III. třída
Kolo | datum, čas | Domácí - Hosté | Výsledek |
1. kolo | so 10. 8. - 17 h. | SK Tuněchody B - SK Ronov B | 6:2 (2:1) |
2. kolo | ne 18. 8. - 17 h. | SK Ronov B - TJ Bítovany | 1:8 (0:7) |
Branky : Varga Miloš | |||
3. kolo | so 24. 8. - 17 h. | Slatiňany B - SK Ronov B | 4:0 (2:0) |
4. kolo | ne 1. 9. - 17 h. | SK Ronov B - TJ Orel | 1:6 (1:2) |
Branky : Spěvák Jiří | |||
5. kolo | so 7. 9. - 17 h. | Dynamo Rosice - SK Ronov B | 6:1 (2:1) |
Branky : Forman | |||
6. kolo | ne 15. 9. - 17 h. | SK Ronov B - TJ Luže B | 4:0 (3:0) |
Branky : Zita (pk), Vejdělek, Polák, Spěvák | |||
7. kolo | so 21. 9. - 16.30 h. | Načešice B - SK Ronov B | 5:2 (1:2) |
Branky : Spěvák, Forman | |||
8. kolo | so 28. 9. - 16.30 h. | SK Ronov B - Sokol Bořice | 3:1 (1:0) |
Branky : Široký, Hutla, Chadraba | |||
9. kolo | ne 6. 10. - 16 h. | Miřetice B - SK Ronov B | 5:0 (5:0) |
10. kolo | ne 13. 10. - 16 h. | Zaječice - SK Ronov B | 5:3 (5:2) |
Branky : Spěvák, Šimon, Vávra | |||
11. kolo | ne 20. 10. - 15.30 h. | SK Ronov B - Žl. Chvalovice | 1:3 (0:3) |
Branky : Hutla Matěj | |||
12. kolo | so 26. 10. - 14.30 h. | SK Vítanov - SK Ronov B | 6:1 (2:1) |
Branky : Široký Jan | |||
13. kolo | so 2. 11. - 14 h. | SK Ronov B - H. Bradlo |
.